Про компанію

Стабільно працюючи з 1991 року, на сьогоднішній день ВКФ ТОВ «Контакт» є одним з українських виробників електромонтажних виробів.

Продукція «Контакт» прекрасно зарекомендувала себе серед споживачів: анітрохи не поступаючись в якості закордонним аналогам, наші товари відрізняються вигідною ціною і доступністю.

Основні напрямки виробництва

Постійно нарощуючи темпи виробництва, наше підприємство так само розширює і асортимент продукції, що випускається. На даному етапі ми пропонуємо понад 20 найменувань товарів власного виробництва.

Одинарні і блокові установчі, розподільні коробки для монтажу електроустановочних виробів в цегляні та гіпсокартонні стіни; корпусу для автоматичних вимикачів

Клемники для установки на 35 мм DIN-рейку

Пластикові корпусу і підставки для встановлення однофазних лічильників

Гофрована труба різних перетинів з ПВХ електроізоляційна для мереж до 1000В і з ПЕ для мереж до 42В

Хомути для монтажу гофротруб і металлорукава всередині і поза приміщеннями, бетонну стяжку

Завдяки своїй універсальності і відповідно всім існуючим стандартам якості, продукція ВКФ ТОВ «Контакт» отримала широке поширення як на крупнооптовому промисловому, так і на приватному ринках споживання.

Уже зараз якісна українська продукція «Контакт» використовується найбільшими будівельними компаніями України, а також великою кількістю приватних будівельних організацій.

Наша команда

ТОВ ПКФ «Контакт» управляє команда професіоналів з багаторічним досвідом. ТОВ ПКФ «Контакт» працює на ринку електромонтажної продукції з 1992 року. Засновники підприємства ще до створення компанії на протязі декількох років працювали на ринку будівництва України, виконували монтажні роботи, тому не по -наслишке знають, яким має бути якість виробленої продукціі.Команда ТОВ ВКФ «Контакт» постійно веде роботу з удосконалення продукції, модернізації обладнання та нарощування виробничих потужностей, щоб задовольнити потреби самого вимогливого покукпателя .Як керівники, так і співробітники ТОВ ВКФ «Контакт» постійно працюють над тим, щоб вся п родукції компанії відповідала вимогам якості, але в той же час по співвідношенню ціна / якість була конкурентоспроможною.

Зв’язатися з нами ви можете за адресами і телефонами, вказаними в закладці «Контакти». Наш персонал з радістю відповість на всі Ваші питання і врахує Ваші побажання.